Rabštejnský kocour

Od: 03.11.2012 do:03.11.2012
Kontakt:

Pokud je vůbec někdo, kdo by nevěděl o co jde ...jedná se o krutokrutý závod v běhu z Libiny na Rabštejn (13,5 km). Letos se poběží již 26. ročník, takže jde opravdu o běh s tradicí! Ačkoliv se v počátcích jednalo takřka výlučně o závod lezců, kteří v této okurkové sezóně nevěděli roupama co dělat a vrhli se běhati, v současné době již přibývá i účastníků nelezců, co celý rok někde potí triko a tenisky a tady pak trapně dávají lezcům naprdel. Hanba jim!

V tomto závodě ale nejde vůbec jen o vítěze, takže komu se nelení, komu doma leží tenisky, kdo si chce provětrat plíce dopoledne během a v podvečer nějakým tím songem na Ráblu v lokálu... víte co!

ALE POZOR POZOR - REGISTRACE!!! Letos již nestačí JEN přijet a běžet. Tento rok je již potřeba registrace dopředu, a to z toho (s)prostého důvodu, že je limitovaný počet účastníků (organizátoři z toho nechtějí mít běh Terryho Foxe). Letos tedy pouze 200 osob.

Pokud se tedy chcete dostat na startovací lajnu, je nutné probrouzdat webovky závodu (odkaz), kde vše potřebné naleznete.

Přeji hodně rychlé nohy a pružné plíce!

Cub

Komentáře

Fotky z akce


Přidat fotky

Články o akci:


Napsat článek o akci

Přidat komentář
*
*

Pole označená * je nutné vyplnit.