Zimní Rysy

Od: 25.03.2013 do:31.03.2013
Kontakt:

Už dlouho jsem vyhrožoval, že zorganizuji zájezd pro oddíl do zimních Tater. Psal jsem Viktorovi Beránkovi (chatař na Rysech) a konečně se mi ozval. Chata je normálně přes zimu zavřená, ale bude li nás více než dvanác, tak ji pro nás otevře. Už se jednou o tohle pokoušel tuším Bubák a několik dní před příjezdem našeho manšaftu chatu smetla lavina. Tak jsem si říkal, že by jsme se tam mohli sejít a to štěstí, že elita Olomouckého oddílu nezahynula pod lavinou, zapít v nejvíše položeném výčepu (minimálně ve střední Evropě). Nyní už je chata znovu postavená na bezpečnějším místě, takže se nemusíme bát. Jen si musíme zvolit temín. Já bych navrhoval konec března. Tj 25. až 31. března. Je to jen návrh, nevím co vyhovuje ostatním, proto diskutujme na fóru. Už nevím v které fázi měsíce bývá lepší počasí? Co meteorologové? ten poloslepý by to mohl vědět... Pro případ, že bychom nenaplnili minimální stav, se pokusím sehnat další lidi ze spřátelených oddílů. Pro ty co tam nikdy nebyli jsou tady informace odkaz. Jinak nějaké cesty jsou tuším na tatry.nfo.sk. Je tam terén dobrý i pro skialpinisty. Cena ubytování je deset euro, snídaně čtyři a večeře šest. Minimálně snídani doporučuji, je formou švédských stolů. Dá se vařit i vlastní, s tím omezením, že na chatě není voda. My příznivci lehkých batohů budeme volit plnou penzi. Ať tam to jídlo vynosí chudáci nosiči :-)) Celou částku pak bude potřeba zaplatit předem aby se Viktor vyhnul podstavu.

Zájemci pište mi na mail.

Hore zdar

Bidlo

Komentáře

Jura G. (24.12.2012 v 15:17)
Sorry Bidlo, ale radši budu 36 týdnů v roce dělat ocasa a chodit poctivě do školy, abych mohl mít zbytek roku volno...Co takhle měsíc ve Francii v létě? Nebo rovnou dva...nechceš se přidat? Že nebudeš mít dovolenou? Škoda no, tak si užij týden v Tatrách, já dojedu na víkend a s komunistama běž víš kam!

Bidlo (24.12.2012 v 8:41)
Kde jsou ty doby, kdy jsme jako oddíl jezdívali každou zimu pravidelně na týden do Tater? Co je to za dobu, když se lidi nejsou schopni na ničem pořádném domluvit... Komunisty na vás :-))

Světla (20.12.2012 v 13:43)
Přijeli bychom s Honzou na prodloužený víkend

Vikoš (20.12.2012 v 9:51)
Já sóhlas s prodlóženým vékendem.

Bětka (19.12.2012 v 9:14)
na +-4 dny bych taky dorazila

Bubák | MAIL (18.12.2012 v 18:55)
No celej týden taky nedám, ale na 4 dny určitě. Teda pokud budou slušný sněhový podmínky.
Tady je totiž zbytečný řešit cokoliv, když je to lavinézní.

Jura G. (18.12.2012 v 16:14)
Zdar, ještě nevím rozvrh na letní semestr, ale asi si nebudu moct dovolit týden nebýt ve škole. Ale na prodloužený víkend bych dojel.

Michal (17.12.2012 v 17:11)
Zdar, se mnou se může taky počítat. Ten termín by mohl sedět. Zatím čus.

Cub (17.12.2012 v 15:53)
Zdar. Zatím nemám jistotu, že tady tou dobou budu, ale pokud ano, tak se určitě budu hlásit. Nějaké lepší a horší počasí - to bych vůbec neřešil, páč to nevyšpekulujem. Otočil bych to... pokud někdo chcete jet a v některý březnový termín nemůžete, tak to zavčas dejte vědět, dokud se s tím hýbe. V opačném případě to nechme na ten termín co uvádíš. Toť můj návrh. Cub

Fotky z akce


Přidat fotky

Články o akci:


Napsat článek o akci

Přidat komentář
*
*

Pole označená * je nutné vyplnit.